Důležité upozornění – Per rollam

Vážení členové Bytového družstva Hlivická,

obracíme se na Vás všechny se žádostí o urgentní odevzdání hlasovacích lístků, které jste obdrželi a které je potřeba odevzdat nejpozději do 30.11.2020 (pondělí) do schránky bytového družstva Hlivická.  V současné době (stav k 19.11.2020 9:00 hod) chybí ještě cca 50 hlasovacích lístků, aby bylo hlasování naplněno. Z tohoto důvodu je každý Váš hlas zcela nepostradatelný.

Jak jsme již upozorňovali v aktualitě zde: http://hlivicka.cz/2020/10/22/hlasovani-per-rollam-ve-vasich-schrankach-pro-cleny-svj-i-bd-hlivicka/   i pokud byste nevěděli, kde svůj hlasovací lístek máte, je možné si jej vyžádat u správce na emailové adrese: mokra@sbdpraha.cz a dokument Vám bude zaslán v elektronické podobě.

Samozřejmě ale jeho odevzdání po Vašem vyplnění je možné pouze s originálním podpisem a nelze jej odevzdat v elektronické podobě.

Zároveň Vás žádáme, abyste informovali i své známé, kamarády, sousedy apod. , kteří jsou členy družstva (mají družstevní podíl v našem domě), neboť i takováto pomoc je pro další chod našeho domu nedocenitelná.

  

Bookmark the permalink.

Komentáře jsou uzavřeny.